Výhody při financování ve spolupráci s realitní kanceláří VAŠE REALITY

Garance úvěru – ve světě plném nejistot chceme našim klientům nabídnout záruky. Při vyřizování úvěru s námi se zajištění úvěru stává naší starostí, jedná se o bezplatnou službu.

Přímá spolupráce mezi úvěrující bankou, finančním poradcem a realitní kanceláří zajišťuje rychlé a hladké vyřizení úvěru.

Spolupracujeme se všemi tuzemskými bankami.

Úvěr krok za krokem

Koupě nemovitosti pomocí hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření je velmi častým způsobem financování nemovitosti. Z tohoto důvodu věnujeme zajištění úvěru či stavebního spoření velikou pozornost a usilujeme o to, abychom našim klientům vybrali nejvhodnější typ úvěru. Celým procesem vyřizováním úvěru Vás krok za krokem provede finanční poradce, snahou je maximální úspora Vašeho času a záruka kladného vyřízení Vašeho požadavku v bance.

1. Osobní schůzka s finančním poradcem, prověření bonity žadatele, specifikování dokumentů, které po Vás bude banka požadovat.
2. Zpracování odhadu zastavované nemovitosti, podpis budoucích kupních smluv mezi Vámi a prodejcem kupované nemovitosti
3. Finanční poradce následně zajistí zpracování úvěru bankou
4. Před čerpáním úvěru finanční poradce zajistí vložení zástavního práva na nemovitost, kterou budete za poskytnutý úvěr ručit
5. Následně je možné úvěr čerpat (zpravidla jsou finanční prostředky uvolňovány po ,,zaplombování“ návrhu na vklad vlastnického práva katastrem nemovitosti).

Ručení:

Banky neposkytují úvěry, pokud nejsou důkladně zajištěny. K tomuto účelu slouží zástavy na nemovitostech nebo například ručení další osobou.

1. Pokud kupujete nemovitost v osobním vlastnictví, bude po Vás banka požadovat zástavu nemovitosti.
2. Pokud kupujete členský podíl v družstvu, obvykle označován jako koupě družstevního bytu, použijeme institut budoucí zástavy – lze využít u družstevního bytu, který se do 12-ti měsíců bude převádět do osobního vlastnictví.
3. Pokud nemáte možnost zastavit nemovitost ani použít budoucí zástavu, je možné získat úvěr na základě ručení třetí osobou. (Nejčastěji využívaný způsob pro financování družstevních bytů).

Zpravodaj Rychlý výběr