Dům 5+kk, 4+kk - výstavba, celková plocha 372m² (Aktivní)
Vaše reality
číslo zakázky: VR555RD
druh nabídky: Prodej
druh nemovitosti: Dům
stav nabídky: Aktivní
adresa: Skalka,
typ vlastnictví: osobní
cena: 3 700 000,- Kč

popis:
Výstavba čtyř nízkoenergetických, samostatně stojících, rodinných domů v obci Skalka. Obec se nachází 10 Km jižně od centra města Prostějova, vzdálenost k dálničnímu sjezdu (Vyškov – Olomouc) necelých 5 Km, zajímavostí obce jsou místní lázně s léčivými prameny.
Nabízíme variantně dispozici 5+kk nebo 4+kk s garáží. Jedná se o dvoupodlažní stavby s plnohodnotným druhým podlažím bez snížených stropů. Zastavěná plocha 80 m2, užitná plocha 136 m2.
Zděná konstrukce Ytong + zateplení 15 cm polystyren, okna plastová s trojsklem, podlahové vytápění a ohřev vody elektrickým kotlem, komín pro instalaci krbu/krbových kamen, sedlová střecha – krytina betonová taška, terasa, stání pro automobil/garáž. Energetická náročnost budovy B – velmi úsporná. Šířka pozemku 15,5 m, délka od 23 do 24 m.
V ceně je zahrnuta stavba rodinného domu na klíč včetně vnitřního vybavení (podlahy, obklady, dveře, vybavení koupelen, WC) pozemku, projektové dokumentace, stavebního povolení, přípojek. Neplatíte daň z nabytí nemovitých věcí 4%. Možnost individuální dohody dle vašich požadavků. Délka výstavby 8 měsíců.
Dva domy již rezervovány. Více informací vám rádi poskytneme v naší kanceláři.

5+kk, 4+kk - výstavba
 
5+kk, 4+kk - výstavba
 
5+kk, 4+kk - výstavba
 
5+kk, 4+kk - výstavba
 
5+kk, 4+kk - výstavba
 
5+kk, 4+kk - výstavba
 
5+kk, 4+kk - výstavba
 
Zpravodaj Rychlý výběr